Bo lubimy swoją pracę

Nasza historia

Jesteśmy grupą pedagogów, dla których rozwój dzieci jest ważny. Na codzień pracujemy z dziećmi. Od 2015 prowadzimy kameralne żłobki uniwersyteckie w Lublinie. Stworzyliśmy tam miejsce gdzie dzieci czują się bezpiecznie i otoczone są warunkami dobrymi do rozwoju. Okres pandemii spowodował, że byliśmy zamknięci w domach i wtedy zauważyliśmy potrzebę stworzenia portalu dedykowanego rodzicom, nianiom oraz opiekunom w żłobkach i przedszkolach.

Odtwórz wideo

Wybierz to co jest ważne.

Stojąc przed wyborem opieki nad swoim dzieckiem miewasz gęsią skórkę?
My prezentujemy różne możliwości.
Żłobek czy przedszkole to grupa rówieśników, znających się na najlepszych zabawach.
Niania jest jak starsza siostra, która wszystko wie i cierpliwie wytłumaczy.
Decyzja należy do Ciebie.

Baza pomysłów do pracy z dzieckiem w domu, możliwość znalezienia opiekunki do dziecka, podgląd aktywności, baza żłobków i przedszkoli, wymiana doświadczeń.

Czytaj więcej >

Społeczność opiekunek, profesjonalny profil zawodowy, szkolenia, baza ofert pracy, możliwość wymiany doświadczeń.

Czytaj więcej >

Zarządzanie obecnościami i aktywnościami, możliwość tworzenia planów pracy, baza pomysłów. Wsparcie motywacyjne dla personelu do pracy z dziećmi.

Czytaj więcej >

Wyjątkowe miejsce
dla rodziców i wychowawców

Zajęcia z dziećmi

Podejrzyj pomysły i sposoby, jak pracować z naszych przykładowych zajęć z dziećmi.

Znakomici eksperci

Dołącz do platformy szkoleń online tworzonej przez najbardziej poszukiwanych i cenionych profesorów, ekspertów i praktyków w Polsce.

Konsultacje online

Zyskaj dostęp do grupowych zamkniętych konsultacji online dla nauczycieli szkolnych z najlepszymi ekspertami na żywo.

Dzielenie się wiedzą i pomysłami

Podejrzyj pomysły i sposoby, jak robią to inni. Pobudzaj swoją kreatywność. Czasem masz po prostu przynieść klocki i sobie pójść, a czasem musisz pomóc w przygotowaniu, budowie i rozbiórce klockowych konstrukcji!

Oferty pracy dla opiekunek

Zależy nam, by to miejsce było przyjazne i intuicyjne, by rodzice i opiekunki mogli dokonać szczęśliwych i bezpiecznych wyborów. Jest to też miejsce, w którym staramy się inspirować, dostarczać dużą dawkę wartościowej wiedzy, proponować ciekawe wydarzenia i wspierać się wzajemnie w opiece nad naszymi dziećmi.

Księgarnia i sklep z artykułami edukacyjnymi

Bycie wychowawcą to niesamowita przygoda i najważniejsza kariera życia, ale też autentyczne, wymagające wyzwanie. Moment, w którym rozpoczynamy swoją przygodę jest szczególny i wymaga szczególnego wsparcia. Dlatego tutaj znajdziesz swój niezbędnik.

Dzielimy się wiedzą
i doświadczeniem.