Image

Sesje fotograficzne dla Twojej rodziny

Uwieczniamy momenty pełne emocji.

Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa, czyli sesje fotograficzne noworodków to zdjęcia dzieci w wieku miedzy 5-14 dniem życia dziecka. Sesję zdjęciową noworodka należy zarezerwować jeszcze w czasie ciąży. Sam termin sesji noworodkowej ustalany jest dopiero po przyjściu maluszka na świat.

Fotografia niemowląt

Zdjęcia niemowląt, czyli sesje zdjęciowe niemowlaków w Lublinie to profesjonalne fotografie dziecięce, które można wykonać w okresie od 2-12-tego miesiąca życia dziecka. Każdy moment w pierwszym roku życia dziecka jest wyjątkowy i odpowiedni na tego rodzaju sesję fotograficzną niemowlęcą. Niemowlęta zmieniają się w tym czasie bardzo szybko, więc warto uwiecznić ten okres życia dziecka na pięknych fotografiach

Fotografia rodzinna

Sesja fotograficzna rodzinna to wszelkiego rodzaju sesje zdjeciowe, w których uczestniczą 2, 3, 4 lub więcej bliskich sobie osób. Fotografie rodzinne mogą zostać wykonane w naszym stacjonarnym studio fotograficznym w Lublinie lub w plenerze. Sesja fotograficzna rodzinna to zdjęcia rodziców i ich dzieci w każdym wieku, sesje kilku pokoleń (np.babcia, mama, córka). Sesja rodzinna jako prezent to dobry i oryginalny pomysł na prezent z okazji ślubu, rocznicy, chrzcin i wielu innych okazji. Zdjęcia rodzinne mogą mieć różny charakter w zależności od upodobań i preferencji rodziny, która jest fotografowana. Może być to czarno-biała sesja portretowa, zabawne i kolorowe fotografie rodzinne wykonane w plenerze w okolicach Lublina, profesjonalna sesja studyjna, portret rodzinny pełen emocji.

Żłobek Uniwersytecki maluch.net w Lublinie to miejsce, gdzie dzieci odkrywają swoje pasje i talenty, mają możliwość wszechstronnego poznania świata. Dzięki autorskim programom edukacyjnym, kołom zainteresowań, warsztatom edukacyjnym, spotkaniom z ludźmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach oraz możliwościom jakie daje duży, nowoczesny obiekt tworzymy miejsce, gdzie młody człowiek zaczyna swoją życiową drogę.
W Żłobku Uniwersyteckim maluch.net dziecko uczy się odkrywania, eksperymentowania, wzbudza własną ciekawość poznawczą. Zdobywa narzędzia, dzięki którym w przyszłości będzie lepiej radziło sobie w każdej dziedzinie życia.

Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści i zdjęć zamieszczanych na niniejszej stronie.
Żłobek UMCS Żłobek UP
Top